Test tolerancji – Noodla_books

„Brutalne morderstwo w głębi lasu!”

Czy Piotr Liana, autor swojej premierowej książki, zdał test, czy też ja jako czytelnik zostałam mu poddana?
Zapraszam na opinię nietypowego dla mnie kryminału. Od pierwszych bowiem stron pisarz swoim specyficznym stylem wciągnął mnie w zawikłaną intrygę potwornego morderstwa. Na ponad 500 stronach powieści stworzył skomplikowane śledztwo, wielowątkową fabułę i postaci, które ubarwiły akcję tej książki.

Czytaj dalej Test tolerancji – Noodla_books

Persona non grata – Książkowo czyta

Powieść „Persona non grata” jest debiutem literackim Piotra Liany. Głównym bohaterem historii jest Bożydar Szczocarz, pewnego dnia młody mężczyzna dokonuje w mieszkaniu makabrycznego wręcz odkrycia – znajduje zakrwawione i pokiereszowane zwłoki rodziców. Po tak wstrząsającym przeżyciu młody mężczyzna wspomaga swoje funkcjonowanie psychotropami.

Czytaj dalej Persona non grata – Książkowo czyta

Echo serca – Kilka słów od Rozchełstanej Owcy

Czytuję i kryminały i thrillery i wszelaką literaturę grozy (czy tak mogę to ująć?). To co spotkałam u Piotra (taaaak! Jesteśmy na „TY” :D) zaskoczyło mnie doszczętnie. „Echo Serca” jest thrillerem psychologicznym, a już po pierwszych kilku stronach śmiałam się prawie do łez. Bardzo cenię to u pisarzy, że mimo powagi całej historii, zdarzają się wątki, w których czytelnik może się uśmiechnąć. To bardzo cenna cecha, a nie każdy to potrafi – przyciągnąć do swojej twórczości humorem!

Czytaj dalej Echo serca – Kilka słów od Rozchełstanej Owcy