Echo serca – Czyt-NIK

Tajemnicza śmierć Niny

To, co zasługuje na uwagę, to styl autora, który sprawił, że historia porywa, prowadząc nas nurtem intrygującej fabuły. Gęsta atmosfera oraz sposób prowadzenia wątków są mocnym punktem thrillera, który bez wahania kładę na półce Najlepszych Interesujących Książek.

Jeśli od thrillera oczekujecie mocnych wrażeń to „Echo serca” Piotra Liany zaspokoi Wasze oczekiwania. Autor potrafi trzymać w kleszczach. A co najważniejsze nie puszcza ich, aż do samego końca rozwiązania historii. Umiejętnie skrojona fabuła doprowadza nasze emocje do temperatury wrzenia. A każdy wątek podsyca naszą ekscytacje podczas czytania.

Piotr Liana Echo Serca 2018

Piotr Liana zaprasza nas do Tarnowa. To tutaj na przedmieściach umiera córka Krzysztofa Roty. Życie nie oszczędzało mężczyzny. Nie tylko śmierć córki, była dla niego ciosem. Kilka lat wcześniej stracił żonę w wypadku. Posądzany został również o błąd w sztuce, w wyniku którego zmarła jego pacjentka. Po śmierci Niny, kardiolog za wszelką cenę stara się wyjaśnić niejasne okoliczności śmierci nastolatki. Prokuratura nie wszczyna dochodzenia, a miejscowa policja oraz szpital utrudniają mężczyźnie dochodzenie do prawdy. A jeśli dodam, że w mieście dochodzi do kolejnych podobnych zbrodni, to tylko doleję oliwy do ognia, w poznawaniu historii, która do czerwoności rozgrzeje nasze czytelnicze serca.

Tomasz kosik, czyt-nik

Tutaj pełna recenzja

Udostępnij